Ви ввійшли як: Магл | Группа "Магли"Приветствую Вас Магл | RSS
                                                                                                                                               




[Нові повідомлення · Користовачі· Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Різне » Література » Порадьте,що почитати
Порадьте,що почитати
Oleno4kaДата: Четвер, 29.07.2010, 10:28 | Повідомлення # 16
Четвертий курс
Група: АДМІН
Повідомлень: 91
Статус: Offline
ясно) там дійсно можна натрапити на хороші книги і купити їх недорого))
 
AdminДата: Четвер, 29.07.2010, 11:40 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: АДМІН
Повідомлень: 40
Статус: Offline
ох, а "Втрачений символ" я читав smile якось не знаю... на мою думку гірше ніж "Янголи та демони" та "Код Да Вінчі"(

 
DropOnTheGlassДата: Четвер, 29.07.2010, 15:29 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: АДМІН
Повідомлень: 69
Статус: Offline
хм..не знаю,Ярославе...я в кожній книжці Брауна відкриваю для себе щось нове та цікаве.....просто ця книга дещо різниться за тематикою від Янголів і Коду,тому не можна однозначно стверджувати,що вона гірша)
 
FolmДата: Понеділок, 04.06.2012, 22:40 | Повідомлення # 19
Новенький
Група: Рівень 0
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Я у вільний час люблю сісти вдома за чашичкою смачної кави і почитати цікаву літературу. Люблю почитати журнал "Дніпро". В ньому я дізнаюсь про українські твори, що нового в літературі. Як на мене це чудовий український журнал. який просвітляє нас і не дає забути за нашу рідну Україну та її творчість
 
Форум » Різне » Література » Порадьте,що почитати
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
 
 
 
                                                                                                                          
 
 
                                                                                                                          
Copyright World of Magic © 2024


');