Ви ввійшли як: Магл | Группа "Магли"Приветствую Вас Магл | RSS
                                                                                                                                               




[Нові повідомлення · Користовачі· Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Флудилка » Знайомства (Та не з москалями...)
Знайомства
YarumilДата: Четвер, 07.02.2008, 14:54 | Повідомлення # 1
Міністр Магії
Група: Заблоковані
Повідомлень: 171
Статус: Offline
biggrin heart Ось кохання...це вбивча сила....

ПРОФИЛЬ БЫЛ ЗАБЛОКИРОВАН В ЦЕЛЯХ БЕЗОПАСНОСТИ.
АДМИНИСТРАТОР САЙТА - Admin
 
Працівна_ЯДата: Четвер, 07.02.2008, 23:06 | Повідомлення # 2
Новенький
Група: Рівень 2
Повідомлень: 10
Статус: Offline
Давайте знайомитися? Дізнаєммося дин про одно трошки більше, або ж, просто познайомимося)

Почну певно я...

Звати мене Анею, нікнейм в і-нет просторі--Працівна_Я, ще мене можна зустріти під личиною Дафни чи Лялі, але все ж частіше буваю я прцівною tongue . Думаю ви самі в цьому переконаєтесь) Я звичайне дівча 17 років, навчаюся у ЛНУ імені Івана Франка на факультеті журналістики. Видаю 4 і-нет газети де є головним редактором) Також є репортером ще в декількох виданнях) Я весела, люблю дізнаватись щось нове і спілкуватись з новими(бажано цікавими) людьми. Маю купу друзів і знайомих і сподіваюся потоваришувати з вами, любі гості та користувачі СВІТУ МАГІЇ. Ну що ж, якщо вам цікаво дізнатись ще щось про мене запитуйте, радо віповім, але будьте готові відповідати на мої запитання, я ж ве ж журналіст))) biggrin


15 жовтня 2009 року не змогла справитися з довготривалою хворобою Працівна_я (Аня) відійшла у кращий світ.
"Світ Магії" висловлює співчуття родині дівчини.


Повідомлення відредагував Працівна_Я - Четвер, 07.02.2008, 23:09
 
YarumilДата: Субота, 09.02.2008, 19:26 | Повідомлення # 3
Міністр Магії
Група: Заблоковані
Повідомлень: 171
Статус: Offline
Мене звати Ярослав. Нік Яруміл. Я обожнюю фентезі і комп"ютерний дизайн, люблю також просто малювати. Також я трохи пишу. Колекціоную монети, політичні прапори. Люблю українську музику, мову, релігію. Люблю стилі кіно: комедії, містику, жахи, та пригоди. Нормальних друзів майже не маю, тому хочу знайти їх більше.

ПРОФИЛЬ БЫЛ ЗАБЛОКИРОВАН В ЦЕЛЯХ БЕЗОПАСНОСТИ.
АДМИНИСТРАТОР САЙТА - Admin
 
Лі-ДжорданДата: Четвер, 03.04.2008, 08:32 | Повідомлення # 4
Новенький
Група: Рівень 1
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Народ давайте бути дузями smile smile smile angel angel

 
МонстрикДата: Вівторок, 30.12.2008, 20:42 | Повідомлення # 5
Новенький
Група: Рівень 1
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Мене звати Оленка.Майже всюди мій нік-Монстрик.Вчуся в музичній школі на теоретичному відділі.Дуже люблю читати,дивитись фільми різних жанрів,а також гуляти.Сподіваюсь найти тут багато нових друзів.

angel

 
YarumilДата: Середа, 31.12.2008, 11:39 | Повідомлення # 6
Міністр Магії
Група: Заблоковані
Повідомлень: 171
Статус: Offline
Quote (Монстрик)
Сподіваюсь найти тут багато нових друзів.

І ЗНАЙДЕШ! Тільки треба трошки почекати коли на форумі більше народу буде. сайту ось-ось буде тільки рік, тому зважайте на те що Юкоз це безкоштовний сервер. Я ще й у пошуковів машині його зарегів, тому його Гугл і находить)


ПРОФИЛЬ БЫЛ ЗАБЛОКИРОВАН В ЦЕЛЯХ БЕЗОПАСНОСТИ.
АДМИНИСТРАТОР САЙТА - Admin
 
ЧарівникДата: Понеділок, 19.01.2009, 17:04 | Повідомлення # 7
Новенький
Група: АДМІН
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Я - Володимир. На різних форумах в мене різні ніки, але переважає нік H@rry i Чарівник. Мені 15 років. В 2008 році я закінчив музичну школу по класу фортепіано.

 
DemonakaДата: Понеділок, 23.03.2009, 01:19 | Повідомлення # 8
Новенький
Група: Рівень 0
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Мене звати Петро. Мені 46 років. Я сатанист-фанатик, люблю гнати біса, лізти в пекло і т.п. Також я патріот України та Зімбабве. Один з друзів Ярумола. Хочу поздайомитась з нормальними хлопцями та дівчатами та завербувати їх у свою секту "Дьяволопокійників".

Хай процвітає в мирі та злагоді український сатанизм! Привіт хлопці!
 
ТобиДата: Четвер, 16.07.2009, 14:57 | Повідомлення # 9
Новенький
Група: Рівень 0
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Меня зовут Волдеморт мне 19 лет.Учу японский язик.
 
YarumilДата: Неділя, 01.11.2009, 17:58 | Повідомлення # 10
Міністр Магії
Група: Заблоковані
Повідомлень: 171
Статус: Offline
15 жовтня 2009 року не змогла справитися з довготривалою хворобою Працівна_я (Аня) відійшла у кращий світ.
"Світ Магії" висловлює співчуття родині дівчини.


ПРОФИЛЬ БЫЛ ЗАБЛОКИРОВАН В ЦЕЛЯХ БЕЗОПАСНОСТИ.
АДМИНИСТРАТОР САЙТА - Admin
 
DropOnTheGlassДата: Четвер, 24.06.2010, 23:01 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: АДМІН
Повідомлень: 69
Статус: Offline
привіт всім) Я Люба, нік DropOnTheGlass....часто помічаю в собі непоєднувані речі,наприклад: люблю романтику, але жити не можу без сарказму, люблю історичні книги,але й фентезі полюбляю,можу бути спокійною,наче крижана глиба, але,коли зла, краще не потрапляти під мою гарячу руку... коротше натуральний Скорпіон) улюблена музика- MUSE та композитор Hanz Zimmer,іноді Плач Єремії.....хм...кіно?...ну тут перечисляти не буду..люблю кіно,де є істини життя та романтика..... захоплююсь танцями з 4 років......цікавлюсь симбологією,тобто нукою,яка вивчає символи......все зроблю,щоб допомогти справжнім друзям)) іноді буваю занадто гостра на язик по відношенню до близьких((...але,якщо не звертати особливої уваги на це,то досить дружелюбна)....про решту судіть самі hello

Повідомлення відредагував DropOnTheGlass - Четвер, 24.06.2010, 23:23
 
Форум » Різне » Флудилка » Знайомства (Та не з москалями...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
 
 
 
                                                                                                                          
 
 
                                                                                                                          
Copyright World of Magic © 2024


');